Rob van Dijk
Historian

Historian

Motorrijder sinds:

1986

Historian sinds:

Najaar 1998

Eerste motor:

Mijn eerste motor was een Honda XL500S voor de AFCENT “gas money”. Daarna diverse jaren een Yamaha XS650XS (met Fried Anepool mede oprichter van de XS650 club) en sinds juli 1996 de eerste Harley. Een FXD Super Glide omgebouwd tot FXDS Convertible. Daarna nog enkele Road Kings en tussendoor een 100th Anniversary Ultra.

Huidige motor:

Sinds aanvang van de Milwaukee-Eight periode een FLHR Road King.

Leukste RCC evenement van het jaar:

Heel leuk was Hotelweekend, de HOG Stock en eindejaarsparty. In dit coronajaar nog weinig gelegenheid gehad

Leukste motor evenement ooit? (hoeft geen RCC evenement geweest te zijn):

HOG STOCK in Garderen en al weer even geleden de 100th Anniversary Open Road Tour in Hamburg

Wat/waar wil je (ooit) nog doen/naar toe met de motor:

Naast de altijd weer mooie trips door de Alpen toch ook op de Harley door de USA, met als tussenstop het museum in Milwaukee.

Wat is je ultieme muziek voor onderweg, luisterend op of naast de motor (band en/of genre):

Onderweg luisteren we naar de muziek uit de V-twin Street Canons.

Email: rob@rockcitychapter.nl

Sponsoring DealerMotor Saloon Amersfoort

AGENDA 2026

Klik voor ALLE geplande ritten

ACTIVITEITENKALENDER

Jun 21
Sun

RCC Zomer-BBQ

  Voor 21 juni, had Ronald een heel lekker plan, met elkaar barbecueën.  Helaas zijn er te weinig aanmeldingen en heeft een ieder die zich had aangemeld al een mail ontvangen dat het niet door… Lees meer
Jul 05
Sun

Harley Dag Amersfoort

Op Zondag 5 juli wordt de 1ste Harley dag Amersfoort georganiseerd. Deze Harleydag Amersfoort wordt exclusief georganiseerd door de Motor Saloon. Open Dag en de Custom Bike Show. En wat is er nou mooier dan… Lees meer

Hier staan alleen de activiteiten waarvan de details bekend zijn. Voor een overzicht van ALLE geplande ritten klik op AGENDA 2026 hierboven!