Bert de Ruiter

Road Captain, Voorrijder

Motorrijder sinds:

1975, gestart op 17 jaar en 6 maanden oud met een gemeentelijk proefrijbewijs en het volle rijbewijs haalde ik in 1976 toen ik 18 jaar en 1 dag oud was.

Road Captain sinds:

2007

Eerste motor:

Kawasaki Z 750

Huidige motor:

Street glide CVO

Leukste RCC evenement van het jaar:

De memorial ride out vind ik altijd indrukwekkend.

Leukste motor evenement ooit? (hoeft geen RCC evenement geweest te zijn):

De eerste TT in Assen die ik bezocht in 1977 was een weekend wat geweldig was met als winnaar Wil Hartog alias De Witte Reus.

Wat/waar wil je (ooit) nog doen/naar toe met de motor:

Zoveel te zien en doen op de wereld, Nieuw Zeeland lijkt me een pracht land om te toeren.

Wat is je ultieme muziek voor onderweg, luisterend op of naast de motor (band en/of genre):

De Rolling Stones zijn net als het motorrijden al heel lang belangrijk voor me, echt lekker om tijdens het rijden naar te luisteren.

Sponsoring DealerMotor Saloon Amersfoort

AGENDA 2026

Klik voor ALLE geplande ritten

ACTIVITEITENKALENDER

Jun 21
Sun

RCC Zomer-BBQ

  Voor 21 juni, had Ronald een heel lekker plan, met elkaar barbecueën.  Helaas zijn er te weinig aanmeldingen en heeft een ieder die zich had aangemeld al een mail ontvangen dat het niet door… Lees meer
Jul 05
Sun

Harley Dag Amersfoort

Op Zondag 5 juli wordt de 1ste Harley dag Amersfoort georganiseerd. Deze Harleydag Amersfoort wordt exclusief georganiseerd door de Motor Saloon. Open Dag en de Custom Bike Show. En wat is er nou mooier dan… Lees meer

Hier staan alleen de activiteiten waarvan de details bekend zijn. Voor een overzicht van ALLE geplande ritten klik op AGENDA 2026 hierboven!